Hirdetés

Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Rick4 #16300 üzenetére

    nem fogok neked hosszú disszertációt írni. van aki megérti miről beszéltem. én egy konkrét összehasonlítást végeztem. és ha figyelmesebben olvasnád, amit írok, rájöhetnél, hogy az összehasonlításban adott körülmények miatt még kisebb volt a különbség, mint ha olyan körülményeklet tudtam volna teremteni, ahol előjött volna a teljes különbség. azaz, ha már 22"-on 1050 soron látható volt, akkor 37"on, 1080 soron még jobban kijön.
    és ha csak hd redy-t veszel, azon aztán a 1080 sort az életben nem fogod látni....

    és a 22"-os összehasonlító tesztnél kb 50 centiről néztem a monitorokat.

    "...alapján állítod, hogy egy fullHD tévén jobb a kép 1.2 méterről, mint egy HD ready-n" - ezt pedig így le sem írtam. olvass vissza! mivel egy 37"-os hd redy-t nem is lehet 1.2 m-ről nézni, mert látod a pixeleket....

    és több tv-t néztem már pc-re kötve (26"-50"), csak ott nem ment az összehasonlítás, mivel nem volt egyszerre 2-t lehetőségem használni.

    "az sem furcsa, hogy a 720P-s film is 8 gigás, meg az 1080-as is? "
    akkora, amekkorára tömörítik. neked ez még furcsa, másoknak nem.
    itt is azt magyaráztam, hogy a 1080p még a nagyobb tömörítés miatt sem rosszabb.

    te pedig vegyél hd redy-t, és kész! :)
    vannak olyan emberek, akiknek ha 100 is mondják az ellenkezőjét, akkor sem hiszik el.

    de 37"-nál, ha tényleg nem mész 3 m-nél közelebb, akor tényleg lehet, hogy mindegy....

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Aktív témák