Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remi1234

    aktív tag

    válasz concret_hp #6465 üzenetére

    Nekem a 10. sikerült lakást venni és egyelőre nem bántam meg. Ok. hogy beázhat, be is ázott az előző tulajnál, de a biztosító fizet. (Jó nyilván nme annyit, amennyi bajjal jár) + jelezni kell a KK-nek a dolgot és kutya kötelessége megcsináltatni. Ugye volt itt a nyár végén több iszonyú vihar is, konkrétan a kocsik kerekéig ért a víz sok helyen és szerencsére nem lettek újabb foltok. A liftet sem lehet hallani.

    Ez a Szigonyban van és sajnos a környék még putri, és a lépcsőház állapota is hagy maga után kívánni valót. Viszont ha ide feljövök és kimegyek az erkélyre, vagy az ajtó elé, előttem a Citadella meg a vár, akkor úgy érzem magam mint egy kis szigeten.

    Nekem tutira bejön, hogy nincs fölöttem senki. Eddig bárhol laktam leginkább a felső lakók miatt volt szenvedés. A csövek valóban itt kanyarodnak vissza (és nem fejmagasságban), de egyrészt gipszkartonnal el lehet tűntetni, másrészt ez mind plusz hőt ad.

    Jah és laktam fszen és középső emeleten is. Ha meleg van, akkor bizony kurva meleg van mindegyikben :)

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: RemiFungus

Új hozzászólás Aktív témák