Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jovanny2

    őstag

    válasz runner 125 #16146 üzenetére

    Írtam neki, gondolom gyosan törli:

    "Tisztelt rumlika1! Csak a miheztartás végett: ez a szerkezet nem alkalmas a villanyszámla csökkentésére. Minimális elektronikai ismeret is elég ennek igazolására, de a tapasztalat is ezt mondatja velem. Semmit sem csökkent a villanyszámlám, pedig sok induktív eszközt használok. Egy kolléga is próbálta, még szerencse, hogy nem égett le a háza. Legalább szétszedte, és a következőket látta: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=121171362&t=9007165 Egyébként én itt vettem a Vaterán, nem kínából rendeltem, de senkinek se legyenek illúziói, ez ugyanaz a termék. Elnézést az üzletrontásért, gondolom törli is elég gyorsan, de az Ön érdeke is, hogy ne égjen le emiatt egy ház sem, és ne legyenek magukat átverve érzett vásárlók."

    Én már 2 éve vettem kb., 1200-1300 Ft volt. Azóta be van dugva, fogyasztani nem fogyaszt sokat a 2 LED, elfér. Semmit nem változtat a fogyasztáson, pedig szivattyú, neoncsövek is vannak dögivel. Naív voltam ,de szegény apósom egy olyan termékbemutatón vett hasonlót, kb. 15.000-ért. Ő sem vesz sok csökkenést észre, főleg nem 30%-ot. :D Mindegy, a hiszékenység ára, itt kellet volna utánakérdeznem, de akkor talán még regisztrálva sem voltam. :(

    Ja, és még ez a durva:

    Licitek: 0

    Megfigyelők: 130

    Látogatók: 6427

    Kosárba tették: 4

    Félelmetes, és szomorú, mennyire kétségbeesetten keresik az ilyen lehetőségeket az emberek a spórolásra, és vannak akik ezt a kétségbeesést kihasználják és még egy bőrt lehúzni róluk... :(((

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

Új hozzászólás Aktív témák