Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz macilaci78 #76372 üzenetére

    harmadik fajta embert kihagytad, aki bár ehetne minden nap étteremben, de finnyás (((( :, és legtöbb éttermi kosztnál bőven jobban főz, sőt, és szeret főzni, szereti kiválogatni az alapanyagot, megtisztítani, és tisztában van vele, h elég rövid az élet és olyanokat csinál amit szeret, no ez a harmadik kategória vagyok én - mostanában sajnos nem sok időm volt főzni, de lassan elkészül ahol majd alkothatok:) -
    háztartásban fellelhető dolgokról volt szó, csavarhúzó nyilván akad, és lazán megcsinálnám azzal is, nem vagyok összenőve a bontókalapáccsal:) de kézi véső sem nagy tétel
    én se szeretek vésni, csak ha muszáj, most tapasztaltam mekkora áldás a karton, és hogy körberagasztottam a lakást, csak sávot kell bele vágni és már mehet is a kábel, vagy a vékonyabb behúzócső, no azt is lehet szúrófűrésszel csinálni, de egy 300ft-os szike is megteszi, sőt, jóval precízebben és szebben lehet vele dolgozni, csak elégszer át kell húzni a kartonon, most utólag kerülnek még be konnektorok, így egy picit könnyebb dolgom van
    ha kétpólusú kapcsolót akarsz, másik felét nem kötöd be és ennyi, de egyes kapcsoló se nézne ki hülyén, nálam is lesz olyan, legalább könnyebb megkülönböztetni a többi világítástól

    inkább led panelekről olvasnék valami tapasztalatot, bemutatóterembe hiába megyek el, kitéve 10-20-100db-nál úgyse látok semmit, csak a szemem folyik ki:) viszont elég jó alternatíva lenne mindenhova, designban és funkcionalitásban is, hagyományos izzó/csillár nem is lenne, talán 1db spot, és konyhapult alá spotok, bár azt még nem tudom mi legyen ott

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák