Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz smallmer #18858 üzenetére

    A Silicon Power külső vinyói szerintem nem rosszak és alapból drágábbak is a többi, hasonló terméknél. Valamint ez az A85 is komolyabb darabnak néz ki.
    Az említett háromból én az SP és WD modellekre szavaznék, mert a Buffalo kapcsán eleve kevés az infó és nekem a MiniStation Safe amúgy sem tetszik annyira. Bár az is igaz, hogy én ~ 30k körül már inkább vennék 2,5" 2 TB-os külső HDD-t. Sebesség terén alap esetben nem nagyon lehetnek számottevő különbségek köztük, mivel 1 TB méretben mindháromban 5400 RPM | 500 GB / lemez paraméterekkel bíró merevlemez van. E tekintetben csak azok gyorsabbak, amiket fentebb is említettem [link]. Egyéb esetben max. akkor, ha van valamilyen szoftveres tuning. Ilyen téren a Buffalo esetén mellékelnek egy TurboPC szoftvert, ami megnövelheti az adatátviteli sebességet. A teszt alapján dob rajta egy kicsit. De egy hasonló program az Asus Zendisk AS400-nál leginkább csak USB 2.0-án volt hatásos.

    Ha A85 lesz, akkor arról majd egy beszámolót / tesztet szívesen olvasnánk itt a topikban. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák