Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • therealbasst

    csendes tag

    válasz fairi #92803 üzenetére

    Nem hinném, hogy a kereskedő tudna, vagy érdekében állna generálni olyan kamu TN-t, aminél stimmel a feladás dátuma és a célország, de az országba érve többé nem működik - szerintem símán kibontották/ellopták őket - bár szerintem aki ellopta, annak nem sok öröme lehetett benne, már ha egyáltalán rájött, hogy mit bontott ki, használni nem nagyon tudta.
    A címnek jónak kellett lennie, hiszen más országokból megérkezett minden. Probléma csak a kínából érkező dolgokkal/alkatrészekkel volt. Az egyik tétel pl. 3x ugyanaz volt (máshol beszerezhetetlen apple alkatrész), ugyanott veszett nyoma, és utána már többet nem voltak hajlandóak elpostázni, nem is csodálkozom rajta. Én nagyjából kártalanítva lettem a végén, de közben eltelt fél év. :O Most hogy említetted a címet beugrott, hogy mikor eltűnt több csomag, kb. akkor álltam át arra, hogy saját nevemre/címre rendeljek - korábban céghez voltak rendelve a cuccok, és azok megérkeztek gond nékül... Sajnos ez már pár éve nem opció - most új (vidéki) címem van, ezért is mertem újra kínából rendelni.
    De nagyon eltávolodtunk az eredeti témától :B Nem szeretném hijackelni a topikot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák