Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz 426os #8003 üzenetére

    A registered post = ajánlott, azokat "hivatalosan", csak aláírással adható át!
    Persze ha a postás "ismer", akkor enélkül is megoldható, oda ír egy x-et az aláíráshoz...
    csak aztán ha elveszik a csomag valamilyen módon, pl. kerítésre "gumizzák", stb. akkor mehet a sírás!
    (én nem ismerem a postást és nem 1x előfordult ez a gumis megoldás - szerencsére nem lopták el, ezekszerint "jó környéken" lakok)

    De postás ismerős mondta, hogy nemrégiben, talán féléve ha befér a postaládába, akkor úgy is kézbesíthető...

    Viszont most pár hete szigoríthattak, mert már csak aláírással & személyi ig. számmal (nem kell személyi elég ha "bemondom") adják át - legalább is errefelé!

    Amúgy ha rendszeresen nem "aláírással kapod meg az ajánlottat", akkor tégy panaszt a helyi postán!
    (bár én ha mindent rendbe megkapok, nem tenném, mert azután kitudja, hogy az értékesebb - törékeny csomagjaim hogy érkeznek meg)

    Bár én ha pénzt hoz (nagyritkán évi párszor), akkor szoktam adni pártíz-száz ft "borravalót", mert én elégedett vagyok az itteni "leveles" postással!
    Most is 3db elég nagy 2kg alatti külföldi leveles csomagot hozott!

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák