Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Már lefeküdtem mikor csippant egyet a telefon, megnéztem és egy igen zsivány bringát dobtak fel épp: Trek X-caliber 2013 29" (kicsit legörgetve fület váltva ott vannak a specifikációk)

    170k FT, és rettent jó állapotúnak tűnik, eredeti gumik, Reba teló, és 29es, emellett pedig még jól is néz ki, ami ritkább mint bármely más alkatrész főleg az ilyen alacsony árkategóriában.

    2 hátrányát látom, ebben ellene segítség
    az egyik az elxir 1 fék, ami nem tudom mennyire régi v alacsony szint, de valószínű muszáj lesz cserélni

    Illetve hogy minden Bontrager márkájú, amiről alig hallottam. Ilyen a felni az első hátsó agy kormány, stucni, nyereg, stb Leginkább a felni, és hátsó agy lényeges, ha nem egy minőségi márka, akkor ezeket és a féket cserélve már annyira nincs is jó árban.

    aszfalt, erdei túrák, néha csapatósabb XC, és óvatos DHra használnám, szerintem erre tökéletes a legtöbb alkatrész, ha esetleg valakinek volt ilyen, és van bármi amit tudni érdemes mielőtt beleszeretek, ossza meg.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák