Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    válasz jilian #87133 üzenetére

    Kéne neki is egy hasonló kaliberű bringa ár értékben minőségben. ;]

    (Az a piros a videóban gettó más mint webshopos a videós inkább valami matt narancs szín és nem piros. Legalábbis az én monitoromon.)

    Más.
    Hajtókarhoz mondanám én is szoktam tenni zsírt a tengelyre (szak könyvben olvastam minden olyan pontra [kell] rakni a-hol alumínium és acél találkozik és ide is) bár nem hiszem ettől jobban rá szorulna vagy ilyesmi ráhúzásnál, de levételnél biztos nem lesz semmi gond.
    Persze csavarrögzítőt is rakhatsz rá még pluszba az tutira nem fog lejönni utána, ha nem muszáj.
    Bár volt olyan nekem is, hogy lelazult, de jól meghúzva már utána jó volt érzésre bikából meg kell húzni, ha van hozzá némi érzéked érzed azt a pontot a-hónan már ne tovább. Szerintem kis kulccsal is meglehet tépni csavart nem lehetetlen.

    Arra figyelj, hogy ne oldhatatlan csavarrögzítőt vegyél mert szétszedésnél már lehetnek gondok. (A gyengébb is meg fogja fogni kellően, ha frissiben van rárakva és összeköt.)
    (Pl. ez is jó lehet [link])
    És azért is fog jobban fogni ha külön teszel rá még, mert értelem szerűen az egész össze fog ragadni a menet két fele. Egyébként csak gyárilag vélhetően a csavaron(előre rárakva) van a belső meneten nincs a tengelynél, így csak fele annyit ér tartóerőben mintha mind a két felét fogná a rögzítő kötésben.
    De kellően meghúzva így is elégnek kellene lennie.
    És új bringán kisebb nagyobb tekerések után érdemes pár alkalommal végignézni nincs- e valami meglazulva.
    (küllőket is végigpengetni nem-e laza valamelyik)
    (Én már hagytam el tányércsavarokat új bringán, mert kilazultak és már csak akkor vettem észre mire három lelépett.)

    (#87134) jjeahh Levegőpisztoly. ;]

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák