Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz -=RelakS=- #61516 üzenetére

    Én 80-85 kiló körül mozgok, de nekem is sikerült már 1000km alatt megnyújtani 10-es láncot hegyi használat mellett. :) Ezt a több lánc cserélgetést és soha nem alkalmaztam, nem hiszem, hogy van ennek értelme, vagy legalább is jelentősen befolyásolná az élettartamot. Figyelni kell a lánc kopását és időben cserélni. A koszorú és lánctányérok élettartamára érdemes figyelni. A láncok meg sajnos egyre sűrűbben csere érettek lesznek ahogy vékonyodnak a több fokozat miatt. Meg persze rendszeresen tisztogatni és vékony rétegben olajozni.

    6030D: Megmondom őszintén, én még a PC dokkolást sem használtam. Csak figyelem a pulzust ha komolyabbat tekerek, főleg nyáron. Még egyszer mondom, engem nem a mérés zavar, hanem az online farokméregetés. Erre a leginkább ezek a mobilos programok használatosak. Sokszor láttam olyat, hogy valaki a katasztrofális műszaki állapotban lévő, filléres kerékpárjával méregette a teljesítményét a több száz ezres mobiljával. :) Aztán ment az online farokméregetés, ahelyett, hogy előbb egy normális bringát vett volna ha már komolyabban szeretne tekerni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák