Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    üdv

    sosem lehet tudni hol talál célra, ezért ide is leírom. ma délután a nyolcadik kerület ludovika téren egy arcába húzott csukjás figurával sétáltam szembe, aki egy bicót cipelt a vállán, a hátsó keréken lezárt, viszonylag gagyi lakat. hamar összeállt, hogy ez bizony jó eséllyel lopás lesz, ezért követni kezdtem a tagot. tempósan haladt majdnem lerázott, de pechére a dugovics és a korányi utca sarkán belefutott két polgárőrbe, akik kérdőre vonták és véget ért a történet. a bringa márkáját meg nem mondom sajnos de narancssárga-fekete volt. a váz alsó része vastagabb, ez volt a narancs. rajta fehér körvonallal fekete betűk, a szöveg: golgota talán? nem ismerem a márkákat, lehet, random matrica volt. szerintem a 9. kerületben lett elemelve, tippem szerint az üllői út, márton utca, gát utca haller utca által közrezárt területről, de passz. szóval ha valakinek egy kb ilyen bicója tűnt a 9. kerből vagy környékéről akkor jó eséllyel valamelyik szervnél megleli. nem hiszem, hogy saját gépe volt a tagnak, mert a nyolcadik kerület rosszabb részeiben fészkelő orvgazdák felé mehetett és mert motozáskor amennyire láttam gyógyszerek kerültek elő, szóval némi kp-ért lopkodó drogosba futottam bele. persze derüljön ki, hogy kandi-kamera az egész. más: hova érdemes még ilyen infókat megadnom?

    [ Szerkesztve ]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák