Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz sanzi89 #25969 üzenetére

    Kapott a Shimano CN-HG40 helyett egy SRAM PC830-at és a probléma elillant, gyönyörűen fut a cucc. Most vagy átkúrtak a boltban, és gyárilag nyúlt láncot kaptam, vagy annyira szar a CN-HG40, hogy 1000km alatt lenyúlt annyira, hogy a 0.75-ös mérő koppra beleesik, de az 1-es oldalát is bele tudom erőltetni. Egyébként az elsőre tippelek, mert emlékeim szerint gyárilag ilyen volt, csak mindig kerestem máshol a hibát.
    Még egy érdekesség, hogy a régebben 8-as rendszerhez vásárolt, sosem használt SRAM patentszemet ugye régen nem tudtam felrakni a CN-HG40-re, és a most frissen vásárolt PC830-ra sem. A gyári patentszemmel semmi gond, de látszik a két patentszemen, hogy nem ugyanolyan. A PC830-as gyári patentszeme természetesen nem megy rá a CN-HG40-re, nem mintha az életbe vennék többet ilyen láncot...
    Jó hír, hogy a Shimano CS-HG31-es fogaskoszorú 1000km után gyakorlatilag olyan, mint az új, semmi kopást nem látni rajta, eddig ez teljesen rendben van! Igaz most szuper áron vettem egy CS-HG41-et, ez szerintem már fel tudja venni a 9-es rendszeren a CS-HG50-nel a versenyt tartósság tekintetében töredék áron...

    [ Szerkesztve ]

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák