Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz MPowerPH #239647 üzenetére

    Nálam az ócskábbik RT54-es Shimi tárcsa (180mm) csinálta elől, hogy ugyanúgy meredek aszfalton erősebb fékezésnél berezonált, amit eleinte a Judy "csak" 30mm becsúszóinak tulajdonítottam...aztán lecseréltem RT64-re (kedvenc tárcsám) és voilá, meg is szűnt...és ha már fék, a teljes olajcsere utáni saga is folytatódott, vagyis első nap után, amikor a kör végére már faxán fogtak fékjeim, jött a folytatás, mert következő tekerésnél kezdődött elölről a nyikorgás és gyenge fékerő, mely folytatódott a következő két alkalommal is annyi különbséggel, hogy indulás után egyre hamarabb felállt a normális fékerő, mintha csak éjjelente valaki egyre kevésbé, de direkt szennyezte volna a tárcsákat. 😕...míg nem a tegnap teljesen megszűnt a vacakolás és visszatért a régi fékerő első fékezéstől kezdve. Közben persze 2x meg is smirgliztem a tárcsákat valami marha finom papírral...nem tudom mi történhetett, kivett betétekkel cseréltem olajat, vagyis talán a tárcsára kerülhetett valami ami az alkoholos törléssel sem jött le maradéktalanul és szennyezhette a visszatett betéteket egy nagyon picit, ami aztán persze mára (végre) le is kopott a felületekről. :F Vége... :)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák