Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Ringman #213855 üzenetére

    Majd áprilisban :D . Mai mini:

    #213857 kobayashy: 2.25-->57.2mm? Az tökéletes, én azért tartottam tőle, mert a 2.25"-en 55-622-őt ír és fórumokon is panaszkodnak, hogy valójában 2.1". Az 57mm az pont Schwalbe féle 2.25" méret.

    #213858 Hasaggymeg: ha van valahol a közelben mondjuk egy legalább 15%-os és minimum 500 méter hosszú emelkedő, megpróbálod teljes erőből, ahogy kifér kitekerni. Amikor már zsibbadsz, minden bajod van és dőlsz be az árokba, még hajtod 50 métert :D . Általában nekem ennyi elég, hogy elérjem a max pulzust, de ha biztosra akarsz menni, megpróbálhatsz kimászni egy lehetetlennek tűnő 20%-nál meredekebb emelkedőn, akkor tuti felugrik maxra.
    A kifulladás, csapásszám dologban egyetértek parandroiddal.

    #213864 balintbaba: aztán rájössz, hogy az sem az igazi, inkább a watt/kg a lényeg és lehet matekozni :DDD . A pulzus szerintem amúgy jó dolog, rengeteg edzés pulzus alapú és tekerés közben segít beosztani az erődet is. Sőt, gyorsabbá is tehet, mert velem gyakran előfordul, hogy úgy érzem nagyon nyomom, de amikor ránézek a pulzusra kiderül, hogy valójában lazsálok, ezért jobban belehúzok :D

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák