Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudi6

    senior tag

    válasz emre #17055 üzenetére

    Sajnos egy ideje már ez megy itt a fórumon. kérdés válasz semmi. újabb próbálkozás 1 válasz. Újabb emberke kérdez és kapja a választ Ez a telefonos dolog már többször feljött. Nem értem miért kéne valakinek akkora értékű kerékpárt vennie mint pl. a telefonja??? Minden ember más, valakinek ez fontos valakinek az. Arról nem is beszélve, hogy tv-ben plakátokon mindenhol az megy hogy vedd meg az új telefont mert mennyire jó és sokan meg is veszik. Majd ha az megy a reklámokban hogy vedd meg a legújabb Cube, Merida, Trek, stb. kerékpárokat majd akkor lesznek olyanok akiknek nincs szüksége rá de mégis megveszi. kérdés megint csak 1 válasz Még mielőtt megkérdezné valaki, hogy miért nem válaszolok én, azért mert kb. 1 éve jól le lettem b@szva, mert egy Acera váltós használt bicajt mertem ajánlani(3 éve van meg a bicajom szintén acera váltóval és tökéletesen működik). Meg persze nem is értek hozzá annyira mint itt egyesek. Lasali szokott segíteni meg 1-2 emberke ha van idejük, többiek levegőnek nézik az ilyen kérdéseket és inkább az endomondos útjaikat linkelgetik. Tavaly emiatt s hagytam abba a fórum olvasását. Megbolondultam, hogy minden 5. hsz endos linkre mutatott, aztán a következő 15 hsz arról szólt, hogy "grat", szerencsére most már ez ritkább. Másodjára Ludsimon miatt hagytam abba, meguntam a sok értelmetlen hsz-eit, amikor 300-ból 250 hsz volt az övé és linkelgette a youtube-s videóit, hogy majdnem elütötték, köcsög autós,blabla... de az autó kb. 10 m-re volt tőle. Most már szerencsére Ő is lenyugodott(bocsi Ludsimon) Hétvégén általában nem szoktam netezni és hétfőn olvasom el a kb. 300 hsz-t, de sokszor azt érzem, hogy feleslegesen, mert semmi érdemleges nincs benne csak olyanok, hogy "szombaton tekerés közben láttam egy elefántot" (ez csak egy példa volt), ami tényleg érdekes, csak aztán mindenki reagál rá, hogy ő meg egy fecskét látott és máris megvan 50 hsz. :) Szegény biciklit vevő, szakmai kérdést felvető emberkék hsz-eit meg átugorják. Természetesen nem haragszom senkire és elnézést ha valakit megbántottam nem állt szándékomban. Runner_fxr remélem nincs harag, sok érdekes és hasznos infót is szoktál írni.
    Azt kellene megérteni, hogy az átlag emberek, városban munkába bejárásra használják a kerékpárt, fölösleges a 150-200 ezres bicajt rájuk erőszakolni és fölösleges a 3-5 km-re felvenni a bukósisakot is 15 km/h-val haladó átlag kerékpárosnak. Mert kb. ennyit megy egy átlag ember egy városban és kb. ennyivel, ezért is fölösleges felhozni az olyan szélsőséges eseteket, hogy "ha fénysebességgel megyek le lejtőn akkor bizony meghalsz ha nincs bukód, viszont ha van akkor csak felszántod a betont" ami igaz is csak kb. az emberek 15-20 % használja a kerékpárt városon kívül. Én ha melóba megyek, ami kb. 8 perc sose veszek fel bukót, ha túrázni megyek akkor viszont kötelezően felveszem. Szki-val mi újság, tudtok róla valamit? Hiányzik. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák