Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Szerintem tekerjetek amíg lehet, aztán ha betiltják, akkor úgysincs mit tenni, ülhetünk otthon (vagy megyek futni a hegyre ;] ). Az jó kérdés, hogy van-e értelme betiltani a bringázást, amivel én még sosem estem akkorát, hogy korházban kössek ki és szinte semmi esély, hogy bringán a természetben megfertőzzek bárkit is, de legalább ha itthon koshadok, jó gyorsan és alaposan leépítem az immunrendszeremet az egészségemmel együtt, amit én nem vennék félvállról, mert gyakorlatilag az immunrendszereden és egészségeden múlik, hogy mennyire fogsz szenvedni ha elkapod a vírust :U . Ha már tiltogatnak, akkor kezdjék az autókkal, szvsz sokkal több az autós baleset, mint a bringás. No de mindegy is, ha betiltják a bringázást, futok, ha azt is, akkor itthon ülök és ez van. Remélem lecseng minél hamarabb.

    Rica: komoly, kicsit félek én is, hogy nehogy valami hasonló bajom legyen a sok mászástól, de azzal nyugtatom magamat, hogy vannak profibbak, akik 5x ennyit másznak (igaz sokkal edzettebbek is :B ). Gondolom a pörgetés neked is kíméletesebb :)

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák