Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robee19

    tag

    Kicsit csalódtam ma magamban. Nagyhegyesnél utolért egy sporttárs (ha jól emlékszem Deczki kolléga, egy KTM-el. Amennyiben jelen vagy, köszönöm, hogy veled tarthattam), gondoltam teszem a kereket utána, párban mégis csak jobb tekerni, mint egyedül. Egy darabig sikerült tartanom az ő tempóját, de soknak bizonyult nekem a 32 km/h hosszabb távon. Kb 10 km múlva elszállhatott a pulzusom, konkrétan úgy elszédültem, inkább visszafordultam. Azt hittem nem tudom renbehozni annyira magam, hogy hazatekerjek. Bár hozzá kell tennem, hogy mivel találkozásunkkor utánaeredtem, kihagytam a kulacstöltést a megszokott ponton, így elfogyott a vizem . A másik kulacsban pedig addigra már kb 30 fokos Jaat sókeveréket volt, amitől a hányinger kerülgetett ilyen melegen. Így a tervezett 100 helyett csak 60 km lett ebben a hőségben.:( Konkrétan úgy érzem magam mint akin keresztülrongyolt egy kamion....

    A pedál/cipő jól vizsgázott és esni sem estem. Viszont két óra tekerés után zsibbad mindkét lábam külső éle. Ebben az esetben merre kell mozdítani a klipszet a cipő?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák