Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    6030D-től kérdeznék:
    Mit lehet csinálni, ha pont a rajt pillanatában fog eleredni az eső holnap? 25 fok lesz végig, ami azért nem túl sok, 15kmph szél, átázott mezzel ez már hideg lehet? Végig kell tolni aztán lesz ami lesz? Nem lehet ebben kva nagy tüdőgyulladást v egyéb megfázást összeszedni?

    Esőkabátban csak nem lehet letolni a versenyt, meggyulladnék, nem? van 1 dekás, de sosem használtam.
    Csak autóban tudnám szállítani a bringát, de ha végig esik, és tiszta sár lesz, nem tudom belerakni. Az volt a terv hogy bringával megyek, és jövök de esőben 15 km letolni nem túl kellemes. Pff mennyire szét tudja barmolni a napot, néhány csepp víz :( Simán lemondanám ha lenne másik verseny a környéken, de így hogy erre készültem egész évben óriási csalódás lenne, ha nem indulnék el.

    Ilyenkor te hogy oldod meg? Telefon zacsiba, autókulcs zacsiba, csokit ha megkezdem akkor meg is kell enni egyből? Mi van a szemüveggel? Én még egyedül tekerve is fel szoktam verni a sarat néha, így ha utolérek valakit, az végig az arcomba dobálja majd a trutyit? hogy lehet látni, v mi a megoldás?

    Kösz

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák