Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz trialboj #136872 üzenetére

    Most akkor képzeld el hogy mászhat egy 9 kilós karbon xc :P . Én ha váltok, akkor valszeg arra fogok, mert felénk nem árt, ha egy bringa a lehető legjobban mászik, amennyire csak lehetséges. Azért egy karbon endurót, amilyen Toobee gépje is, nagyon elfogadnék és tutira m*rhajó lehet, de sajnos azokat nem az én pénztárcámhoz szabták. Az alu endurók meg... sosem próbáltam, de a közeljövőben ki fogom, így "vakon" úgy gondolom, hogy mászáskor sehol sincsenek egy karbon xc-hez képest :( . Szal valamit valamiért és persze ha sok a pénzed mindent lehet egyszerre :D . Egy srác pár napja írt rám, hogy néha kijönne velünk tekeregni, neki alu endurója van, pontosabban Scott Ransom 930, kíváncsi leszek felfelé bírja-e majd velünk a tempót, saját bevallása szerint még Somlyón is meg kell álljon párszor pihenni, ahol én akár 4-5x is kimászok alu xc-vel pihenés nélkül. Persze abban is biztos vagyok, hogy lefelé állva hagy majd... :D
    A 27.5 vs 29er témában egyetértek, bár azt is látom, hogy bőven vannak olyanok, akiknek mégis jobb lehet egy 27-es.
    szerk: amúgy ha nagyon fáj a szíved a Cube bringáért, gondolj arra, hogy nézne ki rajta a 2.2-es Race King :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák