Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    Sziasztok!
    Ismét, talán utoljára jönnék egy bringavételes kérdéssel.
    Kinéztem egy pár használt típust, erről szeretnék konkrét véleményeteket kérni, hogy melyiket választanátok.
    Felhasználás továbbra is hobbiszintű tekerés, edzés, túrázás céljából, aszfalton-terepen felváltva, de nem tervezek durvább lejtőzéseket, inkább döngölt utak, jó minőségű hegyi utak lennének a célpontok.
    Az ár 80k környéke, jó lenne minél olcsóbban, de max 90-95, nagyon max 100k-ig el tudok menni.
    Amiket néztem:
    GT Avalanche 3.0 - cserélt, gyárinál jobb felnikkel, jó állapotban, 70k.
    Superior XC 859 XC elvileg alig használt, 95k.
    Moongose tyax sport ez is jó állapotú, 80 k, de ennek talán kicsit magas a nyeregvázcsöve nekem.
    Baddog Swissy HD 95k.

    És akkor talán a szerintem legjobb (ám de legdrágább) vételek lehetnek:
    Genesis Impact 3,8 29" 99k, újserű, szervízből, garis.
    Cube Analog Comp 2011 ennek a geoja nem tetszik annyira, de jó felszereltséggel árulják, de ez is 22 col, az lehet, hogy magas nekem (183 cm) - 95k.

    Egyelőre ezeket találtam, az igényeimhez mérten mit ajánlotok? Később egy olcsóbb szettel rendelkező bringát ha használok, tudnék upgradelni, kérdés, hogy megéri-e.
    Illetve ha van jobb ajánlat ebben az árkategóriában most a piacon, azt is szívesen fogadom. :R

    Köszi aki végignézegette :R

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák