Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz ---Lasali--- #11681 üzenetére

    Nem úgy értettem, Teee! :N
    egyébként az hogy neked pozitív tapasztalatod van a dologgal, nem jelenti azt hogy ezentúl a nyaki sérvet - (ami egyébként fiatalok között gyakori és a ropogó, elgémberedő nyak igen jó előjele) - ezentúl 200km-es bringaversennyel kellene kúraszerűen kezelni

    Az hogy a törzs és nyakizmok edzettsége nagyon sokat számít a csontos váz kisegítése szempontjából, megint teljesen más lapra tartozik. Vannak ennek értékelésére kiváló gyógytornász tesztek, értelmes orvos felméreti a beteg fizikális állapotát mielőtt szikéhez nyúl.
    A 30 év feletti, fizikai munkát vagy súlyemelő/saját súlyos sportot nem végző emberek nagy része olyannyira edzetlen (itt most nem a kollégáról beszélek), hogy egy könyöktámaszt vagy fekvőtámasz állást nem tud 1-2 percig kitartani, arról már ne is beszéljük hogy az alsó háti sérvek klasszikus oka az "én csak kinyújtott karral felemeltem a gyereket vagy odébbraktam a mikrót" panaszokhoz köthető.

    (#11688) DjKoxi: én 2 melegítőnadrágot vettem ma fel, "kínaisat". na az volt baromi kényelmetlen :O

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák