Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz smkb #113697 üzenetére

    Azt nem írtad milyen teló, de ha állandóan zárva tartod, nem nyírod ki a mechanizmust?
    Én nem nagyon zárom, mert ha sokat mozog legalább jobban edzek :) Csak hosszabb úton vagy ha egyedül megyek stravazni foglalkozom vele.
    Meredek részeken tényleg rosszabb ha nincs lockolva, mint 1 kis katapult ellöki az első kereket, és mivel amúgy is magasan van a kormány ilyenkor kiesek a dőléshatárból.

    (#113670) Tothgera30 Te versenyen használtad, vagy hol jött ki hogy nem elég jó terepen? Hétvégén olyan meredek részen mentem fel vele, hogy már ülni sem tudtam a bringán, állva tekertem épp csak de betapadt, füves száraz talaj.
    Nedves inkább saras úton sem vesztettem még el a farát ezzel a gumival. Előre nem tenném, oda szerintem kevés, könnyen elszállhat az orra, nincsenek nagy fogak a szélein.

    A Thunder Burt megnéztem a conti race king riválisa, kicsit talán jobban is gördül, a széleken a fogak biztos jobbak kanyarokban, de nem sok helyen árulják, ahol meg igen, ott drága.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák