Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Az ízlés egy dolog, ami változhat és képlékeny, de azt nem említi senki, hogy van akin borzalmas a bringás cicanaci, példa: [link] [link]... Nekem is pont ez a bajom, vékony a combom. Oké, nem olyan vészes, 168cm/66kg vagyok, de látom, érzem, hogy nem teljesen frankó. Most akkor csakazértis húzzak ciccanacit, tegyem tönkre a túrákat azzal,hogy egész végig azon agyalok mennyire szarul áll és mennyire kellemetlenül érzem magam? Mindezt azért, mert valamivel jobban szellőzik? Nekem komolyan odalent nem szokott semmilyen túlhevülős gondom lenni, inkább a hátamon kellemetlen ha a póló nehezen szárad, no meg az a francos sisak... nekem hosszú emelkedőkön a hajam tocsog az izzadtságban és folyik le a homlokomon. Inkább ezt oldanám meg valahogy, mert tök kellemetlen :D . Pedig 15km/h-nál már érezhetően jól szellőzik a sisakom, csak hát emelkedőn ezt a sebességet sosem érem el... a régi sisakomban meg még lejtőn is szenvedtem. Ezek szerint ebben sem vagyunk egyformák, mert arra, hogy a sisak meleg időben emelkedőkön lefőz, senki nem panaszkodik, a cicanaci vita viszont havonta egyszer felszínre tör :D. Ennyivel fontosabb mindenkinek a mogyoró szellőzése, mint az agya? :DDD

    Ezt meg most találtam:

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák