Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sped

    aktív tag

    válasz 6030D #113014 üzenetére

    Ha a Megyeri híd felől jössz, akkor az utolsó lámpánál (mielőtt van ez az aluljáró), visszakanyarodsz a főút felé a lámpához, elmész balra, majd a következő lámpánál jobbra be a bringaútra. Így.

    Jó párszor áthordtam a bicajt azokon a k.rva lépcsőkön, mire megláttam, hogyan csinálják a profik :)) A Kalászi út végi kereszteződésnél kell kimenni a főútra azon a földes-füves részen, még innen műholdképről is látszik, hogy ki van már taposva az út. Így ki lehet kerülni azt a borzalmas köves utat, ami a Dobogókői és Kalászi út között megy a főúttal párhuzamosan. Amikor állnak az autók a piros lámpánál, szépen be lehet tagozódni közéjük. Szentendrén pedig imádok átmenni, olyan lejtők (... és emelkedők) vannak ott, öröm száguldani. Persze csak hétvégén megyek, akkor nem vészes a forgalom, végig Visegrád felé sem tapasztalatom szerint, vagy legalábbis nekem nem volt sűrű. Nekem ez a sztenderd köröm, Óbudáról Szentendrén át aztán vmelyik faluban fordulok, egyszer elmentem Visegrádig. Új bicajt hétfőn is ezen az útvonalon avatom fel.

    [ Szerkesztve ]

    IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

Új hozzászólás Aktív témák