Hirdetés

Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz dqdb #28316 üzenetére

    "Ideális tempót nem tudok mondani, mert ez a szakasz a tavasszal-nyáron-ősszel ebéd előtt megtett gyors 10-12 km részét szokta képezni, és akkor 30+ km/h környékén megyek, azóta pedig nem jártam arra."

    Ehh
    Akkor nekem nem is kellett volna sebességet mondanom. ;] A téli szerintem sokkal gyengébb.
    Már az, hogy lecseréltem tegnap postára menet a cipőt, sokkal, de sokkal pörgősebb voltam.
    Nagyon kíváncsi leszek rá nyáron, hogy fogok teljesíteni, ha nem kell kabát, nehéz bakancs, meg ilyenek. ;]
    Meg majd tavasszal beszerzek még egy Velo 8-ast, mert ami van az a Scotton kötött ki, és akkor mondom mennyit fejlődtem. ;]

    Tavaly áprilisban én emlékszem rá, hogy ilyen 20-23Km/h-kat nyomtam, de azóta nagyon érzem a lábamban a fejlődést. Pl. már most télen ki tudom pörgetni kicsi terheléssel nagytányéron 5-ösben magam (3/5), a tányér méretét még mindig nem mértem meg. :D
    De amíg ilyen idő van nem is merek ránézni, csak használom, mert ha ránéznék szakmai szemmel, elsírnám magam. :(
    Rozsdás már szinte minden ettől a vacak sótól. Kéne cserélni alu alkatrészekre, vagy valami. ;]

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Aktív témák