Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mutyi

    őstag

    Most bontottam ki egy november 26-i pörkölésű Belardi kávét. Hát mit is mondjak, imádom. Ez pont az a kávé,ami nekem nagyon bejön. Nem érzem savasnak, nagyon egyben van.
    Annyira bejött az első húzás,hogy egyből ittam belőle még egyet,mert picit gyors volt a lefolyás.
    Egy bajom van,hogy 500g-os kiszerelés. Az egyik felét beletettem egy üres Illy dobozba, a másik felét meg egy sima szelepes zárható zacsiba.
    Mit ajánlotok,hogyan tudok fél kilót a lehető legjobban tárolni két hétre,hogy ne dögöljön meg?

    Más: Mostanában sokat volt szó az Oscar vízlágyítóról. Nekem is az van, az előbb dobtam ki,mert 4 hónapos volt és már annyira zöld algás,hogy hiába mostam le....
    A kérdésem pedig az lenne, hogy szerintetek mi a jobb megoldás? Ha használom az oscar vízlágyítót a Gaggia-ban és azzal élek hogy hetente a víz tartályt takarítom,mert nyálkás, zöld, közben addig is ebből iszom a kávét vagy nem víz lágyítózok és marad a sima ásványíz?
    Tényleg jó lenne objektíven tudni,hogy egy vízlágítós algás nyálkás víz ízben jobb-e a kávénak mint egy teljesen tiszta ásványvíz. (Nem Norda vagy Nestle Vera)

Új hozzászólás Aktív témák