Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szumoo@gmail

    tag

    válasz #40993792 #2971 üzenetére

    De van újonc tulaj csak eddig az új telefonját nyalogatta fórumozás helyett. :)
    Szumoo vagyok már két napja tiszta.
    Két napja Jiaju G3N tulaj.

    Márc.30-án szombaton rendeltem MiniDeal-ről.
    179,99$ puha szilikon tokkal, szép fehér fülessel, kijelző védő fóliával, kínai töltővel, konnektorban maradós átalakítóval, adatkábellel.
    31-én vasárnap (!) már kaptam ragszámot, ápr. 12-re ide is ért.
    Dobozát direkt lefotóztam: gift, 10USD, home and garden. :)
    Megjegyzem én nem kértem semmi ilyesmit, csak ráböktem a rendelés gombra.
    Meglehetősen balszerencsés voltam mert a dollár pont a csúcson állt, szóval a 180$ nekem 45k Ft volt.
    Ráadásul fekete telefont akartam fekete tokkal, de mivel nem volt készleten így szürkét vettem kék tokkal.
    Két nap múlva persze már volt fekete telefon is meg fekete tok is.
    (Ha valaki elcserélné a kék tokom feketére, ne habozzon megkeresni.)
    Ráadásul nem jelöltem be a plusz akkut töltővel 15$-ért helyette megrendeltem pár nap múlva 20$-ért, mikor észrevettem a tévedésem. :/

    A kijelző valóban gyönyörű, a telefon nagyon egyben van, a kamerával elkövetett tervezési hibát nem tudom hova tenni, nem is edzett üveg, és még ki is domborodik, nem csodálom hogy könnyen karcolódik, tettem rá fóliát, majd meglátom beválik-e

    Sikeresen kipróbáltam a GPS-t, nekem sem találta meg magát 5 perc alatt, szóval elvégeztem a leírásban lévő kalibrációt, most jónak tűnik.
    Sygic legalábbis hazatalált vele, bár amikor letértem az általa javasolt útirányból először továbbvitte arra a jelet amerre szerinte mennem kellett volna, csak pár másodperc múlva jött rá hogy máshol van, viszont azonnal adott is új útvonalat, nem mondogatta hogy újratervezés. Nem tudom hogy a GPS csal-e ennyit, vagy a Sygic számolgat-e, amire használni akarom arra jó.

    USB-s adatkapcsolattal vannak gondok, töltögettem le drivereket, de valahogy kicsit nyögvenyelősen indult.
    Három értesítés is feljön, az egyik a debug mód a másik a mass storage (zöld droid alatta Turn on USB storage) harmadik egy választó ahol eldönthetem hogy kamera, médiaeszköz vagy háttértár módot használok.
    Időbe tellt mire rájöttem: hogyha háttértár módot választok akkor a másik értesítésre is át kell menni bekapcsolni az usb storage-t , médiaeszközként viszont csak win sajátgép látja H958 eszközként, teljes értékű meghajtóként nem jelenik meg pl. tcmd alatt.
    Viszont két meghajtót mutat, de csak az egyiket csatolja, még nem jöttem rá miért.

    Rootoltam a leírás alapján, a gyanúsként hirdetett appokat kukáztam, de nagyon nem álltam neki takarítani, nem akartam téglásítani, felmásoltam a csengőhangjaim a gyáriak közé, viszont a gyári tapétákat még nem találtam meg.
    Angol nyelv megmarad, legfeljebb gyakorlom, gyári romot is fennhagyom, nincs okom lecserélni.

    Zenelejátszó az ékezetes karaktereket kínai írásjelekkel pótolja, végigolvastam a fórumot míg a telefont vártam, rémlik hogy valakinek volt ilyen gondja, de nem rémlik mi lett a megoldás.
    Szintén rémlik hogy más is ki akarta kapcsolni a rezgést feloldáskor, majd még visszakeresem.
    Azt viszont nem tudom az asztalok számát hogyan lehet állítani? Lehet egyáltalán?

    Egyelőre kezdetnek talán ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák