Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz lezso6 #18149 üzenetére

    hanem az oldal teljes méretét, mert utóbbi megtartja az arányokat.
    Ez nem teljesen igaz... Chrome-ban tényleg szebb a ClearType, mint FF66-ban.
    Megnéztem, nem annyira ótvar "szőrösek" a betűk. Viszont ha Ctrl+görgővel az
    egész oldalt méretezem, bizonyos nagyításokban "szétesik". Több sorba kerül,
    aminek egy sorban a helye. Amúgy elég vicces, mert végül csak ugyanazok az
    arányok maradtak, ha az ember rendesen lekicsinyítette.:D Akkor rá lehet fogni
    a ClearType-ra, hogy hasznos, mert úgy már eléggé apróbetűsek a fórumtémák,
    ahogy persze régen is voltak... Csak alapbeállításban minden lóbetűs, úgy nem.

    Mobilon amúgy EZ teljesen mindegy lenne. Azon sokat nem változott a kinézet.
    Ott inkább az a baj, hogy immáron nem kompatibilis az asztali nézettel. (Szvsz
    annyira nem fasza dolog a reszponzív felület... Az ember inkább görgetne kicsit,
    vagy nagyítana, mint hogy elveszítsen funkciókat. Aztán vakarózzon, hogy hova
    tűnhetett a fél oldal.) A lényeg, hogy sokat használni akkor fogják adott felületet,
    ha az kényelmesen használható. Ha nyögvenyelősen, inkább hagyják a francba.
    Igen, találkoztam "újhullámos" véleményekkel, hogy használhatatlan sz.r a (régi)
    fórum, és akkor még nem volt új, nem volt mire váltani = inkább Messengereztek.
    Nem értettem, de lehet, hogy ez vmi generációs különbség: nekem jó volt ide írni.

    Nem tudom, a fototrendnek mekkora volt a felhasználói bázisa... Aki akarta, már
    2017 óta használhatta az új felületet. Sokan váltottak? Beváltotta a reményeket?
    Tök komolyan kérdezem, mert én egyszer ránéztem, és mondom, ez felejtő...:B
    De ahogy írtad, nem lehet mindenre optimalizálni. És nem egyformák az olvasók.
    A dinoszauruszok is kihaltak: lehet, hogy a nem Messengerezők is így járnak.:DDD

Új hozzászólás Aktív témák