Hirdetés

2019. június 19., szerda

(#17651) Intruder2k5 válasza vanye (#17650) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Nem. Ha egy hirdetés lejárt, vagyis letelt a feladástól számított 30 nap, feladhatod újra.

ELADÓ egy UPC-s CISCO EPC-3925 HGW | https://bit.ly/2Z4zmZZ

(#17652) vanye válasza Intruder2k5 (#17651) üzenetére

vanye
(senior tag)

Ennek így valóban több értelme van. :DDD Köszi! :)

Stern des Südens!

(#17653) 15115

15115
(kvázi-tag)

Sziasztok

Egy javaslatot szeretnék.

Lenne e arra mód, hogy szétválasztani a magánszemélyeket az üzleti hirdetőktől?
Kissé zavaró, hogy kezd megtelítődni üzleti hirdetőkkel az oldal.

Köszönöm, hogy elolvastátok

:R

Üdv

(#17654) conexke válasza 15115 (#17653) üzenetére

conexke
(kvázi-tag)

Hu ne is mond kisse idegesito hogy mindig azok vannak elol es 1-2 oldalon keresztul azokat latni sok sok laotop meg ilyenek

Ha írok Privát üzenetet legalább egy igennel vagy nemmel válaszolj KÖSZÖNÖM!

(#17655) 15115 válasza conexke (#17654) üzenetére

15115
(kvázi-tag)

Nekem nem az a bajom, hogy ők vannak első helyen, mivel azért fizetni kell. Nekem amiatt van problémám, hogy nincs feltüntetve, hogy ők üzletek.
Általában inkább magánszemélytől vennék-eladnék-cserélnék amennyiben lehetséges, és sok időt meg lehetne spórolni, ha tudnám kinek írtam, mert ugye 10ből 1 üzlet válaszol...
Nem ellenük vagyok, csak fel kéne tüntetni hogy magánszemély vagy bolt.
Ennyi
:R

(#17656) conexke válasza 15115 (#17655) üzenetére

conexke
(kvázi-tag)

+ az uzletek haszonnal adnak mindent es olcson vesznek be sok mindent :\

Ha írok Privát üzenetet legalább egy igennel vagy nemmel válaszolj KÖSZÖNÖM!

(#17657) Ba cy lus

Ba cy lus
(PH! kedvence)

Helló!

Biztosak vagytok benne, hogy hardverapron a Hi-Fi fejhallgatók zárójeles megjegyzése egyértelmű? Újabban feltűnően sokszor találnak oda gamer fejessel.

(#17658) Ba cy lus válasza Ba cy lus (#17657) üzenetére

Ba cy lus
(PH! kedvence)

Úgy tűnik, még némely moderátornak sem egyértelmű a zárójeles rész, tegnap este ezt kaptam válaszul:

Jelentés szövege
Gamer fejes, nem hi-fi

Válasz
Apróhirdetések / TV, audió / Hi-Fi fejhallgatók (PC, gamer: Hardver rovat). Elfér :)

(#17659) lezso6 válasza Ba cy lus (#17658) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog (1)

Átírtam a zárójeles részt, mert tényleg félreérthető. Bár igazán ez se megoldás.

Primitív kérdésre nincs helyes válasz.

(#17660) Ba cy lus válasza lezso6 (#17659) üzenetére

Ba cy lus
(PH! kedvence)

Többen is voltak fejes topikban, akik azt a javaslatot tették a helyzet logikusabbá tételére, hogy a TV, Audiónál legyen egyetlen közös Fejhallgatók, és azon belül legyen külön a Gamer, külön a Hi-Fi, esetleg még a Fülhallgatók is helyet kaphatnának a TV, Audióban.

(#17661) dqdb válasza lezso6 (#17659) üzenetére

dqdb
(PH! kedvence)

Talán az lehetne megoldás, ha a mostani szigorúan fa mellett lehetőség lenne egyes kategóriákat linkként más helyre is beszúrni, így a TV, audió alatt a Hi-Fi fejhallgatók (nem gamer) mellet látszódna a Gamer fejhallgatók (nem Hi-Fi) kategória is, és az utóbbi klikkelésre átirányítana ide. Bár azt nem tudom, ez mennyire bonyolítaná el a keresést (van egy olyan sejtésem, hogy meglehetősen).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17662) regener

regener
(PH! kedvence)

A HA-n keresés gomb lenyomása után nem lehetne zsugorítani a kategória gombokat okostelefonról nézve?
Mert most minden keresés után másfél oldalt kell lapozni (álló helyzetet nézve), hogy a találatokhoz jusson az ember.

(#17663) Ba cy lus válasza lezso6 (#17659) üzenetére

Ba cy lus
(PH! kedvence)

PC, gamer: Hardver rovat helyett te átírtad nem gamer-re (ami szerintem a lehető legegyértelműbb az adott körülmények mellett), aztán már aznap lett belőle valaki által
PC-s cuccok -> Hardver rovat!, ami őszintén szólva gyakorlatilag rosszabb, mint ahonnan indult ez az egész, mert még a 'gamer' szó is kikerült, ami nem feltétlen PC-s cucc, hisz konzolhoz is jó.

[ Szerkesztve ]

(#17664) SkyLaci

SkyLaci
(őstag)

[hibajelentés]
Pár napja email értesítéseket kértem egy témához, most próbálok leíratkozni, de az emailben levő link "404" hibához vezet, a fórumban pedig nem találom a kis ikont amivel kikapcsolhatom (úgy emlékszem régen volt egy kis boriték ikon erre)

(#17665) Ndruu válasza SkyLaci (#17664) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Az új designos oldalon (Fototrend, Mobilarena) kapod a hibát?
Írd át a kapott linkben az oldalt (pl. fotorend.hu/... -> prohardver.hu, ott már a megszokott helyen látnod kell majd az ikont. Ha ott sem, akkor kapcsold ki az adblockot :(((

Harrrr!!!!

(#17666) SkyLaci válasza Ndruu (#17665) üzenetére

SkyLaci
(őstag)

igen, az új design volt, sikerült, köszi

(#17667) zeon.hu

zeon.hu
(PH! nagyúr)

Ha egy topikból írok privátot, utána a privát üzenetek oldalra dob.
Régen mintha maradt volna utána az adott topik.
Ezt nem lehet visszaállítani esetleg?

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#17668) Ringman

Ringman
(PH! kedvence)

lehet volt már:
mobilarena mobilos jó lenne, ha külön be lehetne állítani, hogy bejelentkezve hány hsz jelenik meg egyszerre desktopon/mobilon - asztali gépen 200 hsz-t látok, ami jó is, viszont telefonon meg sokat kell görgetni.

oldal mérete "automatikus"-ra van állítva a beállításaimnál.

multifunkciós agárstadion épül

(#17669) Puma K

Puma K
(PH! kedvence)

lezso6!

A kép linkelésénél megoldható, hogy a nagyítható képnek az előnézeti-beillesztett-fórumos képe az élesebb verzió legyen, és ne a mostani "[IMG:http://]kép beszúrása[/IMG]" utáni homályos-rosszabb minőségű?

Erre gondoltam:

[L:https://hardverapro.hu/dl/upc/2019-01/638399_9900k_delid_5ghz.jpg][IMG:https://hardverapro.hu/dl/upc/2019-01/638399_9900k_delid_5ghz.jpg][/IMG][/L]

Ez a kép már fel lett töltve az oldalra, és egy sima kép beszúrásával beillesztettem [IMG:http://][/IMG],
majd az egészet megnyithatóvá tettem a feltöltött kép linkjével [L:http://][link][/L].

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#17670) janeszgol

janeszgol
(PH! nagyúr)

Hali!

Az MA visszakaphatja a nyomtatóbarát verzió funkciót? Szerintem hasznos volt.
Még annyit, hogy privit nem tudok törölni az új felületen (Edge). Az itt szóltam hozzá listát ha lehetne egy gombnyomással törölni, az klassz lenne.
Köszi!

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#17671) Ba cy lus

Ba cy lus
(PH! kedvence)

Helló!

Továbbra is az új hifi fejhallgatós hirdetések kb. 20-25%-a tévesen kerül oda, mert gamer fejhallgató/headset.
Az miért nem lehetséges. hogy a TV, Audión belül (és csak ott) legyen egy közös Fejhallgatók, és azon belül legyen külön a gamer, hifi? :F

(#17672) Narxis

Narxis
(PH! nagyúr)

Na megújult az itcafe is. Király. :)

(#17673) PeachMan

PeachMan
(PH! kedvence)

IT Cafe esetében mobilról problémás, hogy hozzászólásnál a Küldés gomb közvetlen a Mégse gomb mellett van.
Illetve kényelmes volna, ha a kezdőlapon fent lenne közvetlen ikon a fórumhoz, nem csak a hamburger-menüből lenne elérhető.
Amúgy kellemes lett a külső. Tetszik.

Keresek Toshiba A80 laptopot működőképes állapotban - "Only Amiga Makes It Possible"

(#17674) bambano válasza Narxis (#17672) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)

ronda, mint a lóharapás kategóriában indul...

borzalmasan helypazarló, de legalább a fél monitort nem használja ki. ha pedig belenagyítok, széthullik a tördelés.

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#17675) PeachMan válasza bambano (#17674) üzenetére

PeachMan
(PH! kedvence)

Most mobilon összenéztem az ITCafe és Prohardver oldalakat. Utóbbi fényévekkel kezelhetőbb. Kérem vissza a régi külsőt... :(

Keresek Toshiba A80 laptopot működőképes állapotban - "Only Amiga Makes It Possible"

(#17676) Puma K válasza PeachMan (#17675) üzenetére

Puma K
(PH! kedvence)

Legalább ha profil szinten választható lenne melyik jelenik meg... :U :K

(#17677) bambano válasza PeachMan (#17675) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)

szerintem is kidobott erőfeszítés volt minden perc, amit az újra áldoztak...

ez az inline hozzászólás is egy felesleges csicsa. a hsz alatt írhatod, amire válaszolsz, majd bekerül a sor végére... a javascriptes megoldással kockáztatják, hogy ugyanolyan szemét lesz ez a fórum is, mint az index hírhedt saját fóruma.

ráadásul olyan fontok vannak beállítva, amik nincsenek minden rendszeren, a helyettesítő fontok mérete pedig nem stimmel, ettől összedől az oldal.

sajnos nem mindig tartják szem előtt az alaptételt: ami nem romlott el, azt ne akard megjavítani.

szerk: Puma K: "Legalább ha profil szinten választható lenne melyik jelenik meg...": nyilván nem lesz választható, mert a régi kódbázist nemigen fogják karbantartani. ezt mondjuk megértem.

[ Szerkesztve ]

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#17678) csako

csako
(PH! addikt)

A percről percre résznek nem lehetne egy könnyeben elérhető helyet találni mobilon? Borzasztó legalul, csak ezért szeretem jobban a régi főoldalt, gyorsabb odanagyítani, mint az aljára görgetni. Felőlem jöhetne egy külön kis oldal is neki, ahol ömlesztve válogathatnék a lapcsalád hírei közül :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17679) Puma K válasza bambano (#17677) üzenetére

Puma K
(PH! kedvence)

Hát... nc-on megoldották a témákat...

(#17680) colomb2 válasza Puma K (#17679) üzenetére

colomb2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Igen, de itt kozel se csak egy CSS a kulonbseg a 2 kod kozott.
Temak itt is vannak, lasd az osszes portal mas szinvilagu.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#17681) Puma K válasza colomb2 (#17680) üzenetére

Puma K
(PH! kedvence)

"Temak itt is vannak, lasd az osszes portal mas szinvilagu."

Igen látom! Ööö... juhu! :D

(#17682) Winner_hun válasza Narxis (#17672) üzenetére

Winner_hun
(Jómunkásember)

Lassan a PH is, a favicon már az új.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17683) PeachMan

PeachMan
(PH! kedvence)

Van vagy leszhivatalos mobilApp a PH lapcsaládhoz? Egy nem hivatalos kiadást látok play!-en, de azon tuti nem jelentkezek be.
A mostani új mobilos kinézet viszont annyira xar (nem csak ronda, xarul használható) így 1nap tesztelés után, hogy azt hiszem várok a használattal amíg kirúgjátok a designert és észbekaptok. A hamarosan lejáró előfizetésem sem ujítom meg addig. Nem tudom hogyan lehetett ezt elfogadni. A régi használhatóbb volt. Ez helypazarló, kevesebb info, kényelmetlen és problémás kezelés amit tud. Főként a fórum részre gondolok.

(#17684) joghurt: Próbálj meg mobilról írni valamit. Aztán próbálj nem a közvetlenül "Mehet" button mellett lévő "Mégse" button-ra nyomni. :)

Csak folyton a "miért...?!" jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#17684) joghurt válasza bambano (#17677) üzenetére

joghurt
(PH! addikt)

Én is kénytelen vagyok a fanyalgókhoz csatlakozni.

Mobilról biztosan színesebb-szagosabb, de desktopról lényegesen használhatatlanabb lett a "szellősebb" dizájnnal és a ló betűkkel. Ahová pl. most írok, az 590 px széles, a két oldalán egy-egy világosszürke, majd középszürke sávval. A manapság egyáltalán nem fehérholló 1920 px széles kijelzőn. Nem tartom normálisnak, hogy kevesebb mint 100 karakter férjen ki vízszintesen.

A főoldalról meg inkább nem is beszélnék, hogy kb. 2 hír fér ki az egész képernyőmre. Könyörgöm, én nem egy mobilképernyőt polírozó instacsaj vagyok. Vagy kérek egérgörgő-utalványt. ;]

A tej élet, erő, egészség.

(#17685) Ringman válasza joghurt (#17684) üzenetére

Ringman
(PH! kedvence)

Nem tartom normálisnak, hogy kevesebb mint 100 karakter férjen ki vízszintesen.

100 karakter felett már elég kényelmetlen olvasni a sorokat, kb 60-70 között szokták meghúzni a határt.

(#17686) canniball válasza PeachMan (#17683) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

1. Használd a PH-t, ott még régi a design!
2. "Van vagy leszhivatalos mobilApp a PH lapcsaládhoz? Egy nem hivatalos kiadást látok play!-en, de azon tuti nem jelentkezek be."
Ne is, mert mind meghalunk! :U

[ Szerkesztve ]

Samsung microUSB->Type-C adapter és Caberg Duke bukósisak eladó: http://tinyurl.hu/Y7eB/ *** Only the good die young...

(#17687) PeachMan válasza canniball (#17686) üzenetére

PeachMan
(PH! kedvence)

Csakhogy a hardveres hírekkel szemben jobban érdekelnek a szoftveres cikkek. Emiatt használtam eddig az ITCafe-t.

Érdemes összenézni ugyanazon a desktop gépen a PH és ITCafe kezdőlapját.

[PH] - [ITCafe]

Nagyon kellemes a fél képernyőt betöltő vezető hír képe.

Ne is, mert mind meghalunk!
Hajrá, lépj be bármilyen 3th-party programba csak jelszóval amiről azt sem tudod micsoda és egyértelműen nem hivatalos kiadás.

[ Szerkesztve ]

(#17688) canniball válasza PeachMan (#17687) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

Nem kell összenéznem, tudom miről van szó, nekem sem tetszik és egyetértek veled, de ez úgysem változtat semmin.

Hosszú ideje nagy megelégedéssel használom az appot, nem mobilbank ez (abból még saját fejlesztésűt sem használok) hogy olyan nagyon kéne aggódni miatta. Hivatalos PHapp szvsz tuti nem lesz, így vagy ez, vagy a böngészős szenvedés vagy a semmi közül lehet választani.

[ Szerkesztve ]

Samsung microUSB->Type-C adapter és Caberg Duke bukósisak eladó: http://tinyurl.hu/Y7eB/ *** Only the good die young...

(#17689) PeachMan válasza PeachMan (#17687) üzenetére

PeachMan
(PH! kedvence)

Mobilon ilyesmi módon néz ki nálam egy hozzászólás.
A bal sáv teljesen üres, helypazarás, ami mobilos nézetben (sem) nem megengedhető.
Emiatt a textbox keskenyebb. Ami még zavaró, hogy egy sorban, egymáshoz közel van az "off topik" checkbox, "Küldés" és "Mégse" button.
Ezeket vagy külön sorba kéne tenni szerintem vagy legalább a mégse buttont elrakni onnan.
Nyugodt állapotban is könnyű mellényomni (főleg kisebb mobil kijelzőkön), de ha utazik valaki mégkönyebben mellényom.

(#17688) canniball: Oké, én ma találkoztam először az app-al. Nem ismerem. De azt el kell ismerni, hogy harmadik fél alkalmazásában megadni login/jelszó párost adhat kétkedésre okot, nem?

[ Szerkesztve ]

(#17690) canniball válasza PeachMan (#17689) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

Persze. De azért szvsz nem árt mérlegelni. Hiszen nem mindegy, hogy kényes, személyes adatokról van szó vagy egy fórum belépési adatairól amivel sok mindent nem lehet kezdeni.

(#17691) bambano válasza joghurt (#17684) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)

Nekem így néz ki az új válasz ablak:

(#17692) bambano válasza bambano (#17691) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)

rotfl, nem tudok a kép után szöveget beszúrni...

szóval egy csomó elem ketté van törve, mert nem olyan fontot használ, ami mindenhol van, és a helyettesítő fontnak meg más a kerningje.

mondom, ronda, mint a lóharapás.

(#17693) joghurt válasza bambano (#17691) üzenetére

joghurt
(PH! addikt)

Ezt mondom én is. A hasznos tartalom (ti. a hozzászólandó szöveg) a képernyőfelület töredékére van berakva, nem méretezhető módon (a régi az volt), vakok és gyengénlátók számára készült körítéssel, ámde jó nagy üres helyekkel. Twitteresedés van, ne akarj sokat írni!

A tej élet, erő, egészség.

(#17694) DS39 válasza Winner_hun (#17682) üzenetére

DS39
(PH! nagyúr)

jó lenne, ha addig még megmaradna az réginek, amíg a mobilnézetben a fórum betűmérete nem lesz állítható. nekem a PH mobilnézete pont jó, kényelmes, az új 20-30%-kal kisebb lesz a reszponzivitás miatt.

(#17695) llwynog

llwynog
(Ármester)

Szomorúan tapasztalom, hogy eltűnt a "Nyomtatóbarát" megjelentés, sokkal jobban szeretem a teszteket egy oldalként olvasni, mint lapozgatni. Mondjuk nem kéne már "nyomtatóbarátnak" hívni, elég, ha csak ilyen "teszt megjelenítése egy oldalon" funkció lehetne.

"Akárhol jársz, akármit látsz, nyomot hagy benned, jól vigyázz..."

(#17696) colomb2 válasza llwynog (#17695) üzenetére

colomb2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Már van ígéret a visszahozzására.

Vigyázat, csalok!

(#17697) llwynog válasza colomb2 (#17696) üzenetére

llwynog
(Ármester)

Ennek örülök. Köszi az infót :R

"Akárhol jársz, akármit látsz, nyomot hagy benned, jól vigyázz..."

(#17698) Ringman

Ringman
(PH! kedvence)

így pár napja használva az itcafe új designját (mobilarena színei nem jönnek be) hasznosnak látnám, ha a mobilos/nagyon felnagyított nézet itt szóltam hozzá ikonja a többi méretnél is ott lenne.

(#17699) rasotamas

rasotamas
(őstag)

Sziasztok!

Én Hardveraprós javaslatot szeretnék tenni.
Jó lenne, ha lenne külön mező a garanciára, konkrétan kellene:
- Egy checkbox, hogy garis a termék
- Egy dátum mező hogy meddig van rá garancia
- Egy radiobutton, hogy magánszemély névre szól a garancia, vagy cégnévre
- Egy radiobutton, hogy kiskerbe, vagy valakihez az aprón (akár az eladóhoz)

Tehát a 3 nap próbagari úgy nézne ki (mai nappa lszámolva), hogy
pipa; 2019.06.06; x, x

Kissé nehézkesnek érzem a rendes garanciával rendelkező termékek megtalálását. Ha beírom, hogy "gari", kiadja azokat is, akik azt írják, "3 nap próbagari", vagy hogy "gari nincs" de nem adja ki azokat akik azt írják, "22hó garancia".

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#17700) asdf_ válasza rasotamas (#17699) üzenetére

asdf_
(PH! addikt)

Egy radiobutton, hogy kiskerbe, vagy valakihez az aprón (akár az eladóhoz)

Reszemrol ez utobbit biztosan torpedoznam, mert ami gipsz jakab HA-s juzerhez szol, az nem gari. Nem, akkor sem, ha 10 eve itt van es otmillio problemamentes ertekesitese volt (es akkor az afacsalos reszebe meg bele sem mentem a tortenetnek). Szamla ES garjegy (es ha kukcoskodni akarok, plusz adasveteli szerzodes)= garis, barmi mas= nem garis. Punktum.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.