Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    Sziasztok.

    Szeretnék váltani majd i5-ről 6-ra. Lehet plus-ra, nem tudom még. Engem kicsit zavar a mérete, pedig nincsenek kis kezeim, de ez már soknak tűnik ( vagy csak én gondolom így? ) viszont a hardveres +-ok vonzóak. Majd kiderül. Igazából nem értem, hogy mi értelme volt jobban felszerelni azt a bitang készüléket, hisz ha nem tudna semmivel többet csak nagyobb lenne egyértelműen a 4,7-est venném. Ja, míg leírtam az előző mondatot rájöttem, hogy mi értelme volt (Apple szemszögből). Így venni fogják mindkét modellt. :DD

    A lényeg az, hogy már most el kell kezdenem a kalkulálást mivel a legjobban szeretnék kiszállni az i5-ből. Kérdésem az lenne, hogy érdemes lenne már most eladnom vagy nem gáz ha várok vele egészen az utolsó pillanatig? Első tulaja vagyok, vodás, megbecsült készülék, 2012 novemberi, 14 novemberig biztosítás van még rajta. Egyszer elejtettem amikor nem volt rajta tok, kicsit megkopott a két oldalán és gyakorlatilag ennyi a szépséghibája de mindig tokban használtam eltekintve ettől a kis incidenstől. Kijelző végig fóliás volt , egy karc sincs rajta. Full tartozékos, zsír új lightning usb kábellel. Tehát mikor adjam el ill mit kaphatok érte?

    Ui:. Már kérdezett hasonlót egy kolléga és bocsánatot kért, hogy ide írja hisz ez nem egy árazós forum, tehát ezért én is elnézést kérek! :K

    Üdv :R

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák