Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz csaba1203 #276952 üzenetére

    Biztosan nem. Nem tudom milyen hangminősége lehet annak, de biztos vagyok benne, hogy jobb. Ráadásul a Sony 360 nagyon kötötten működik, pl az Apple TV-t nem támogatja.
    Az anyagminőségét meg tudom mondani, abban is az Airpods 3 de akár a 2 is jobb. Ennek textúrált a felülete. Olyan érzés, mintha nyers kezeletlen lenne a műanyag, pedig nem. Festett (röhögnék, ha éppen a cégem festéke lenne... esélyes). Na meg az inear fülesek hosszútávon nekem sehogyan sem kényelmesek. Előbb-utóbb nyomni fogja a fülemet.
    Szóval az Airpods 3 még mindig a célkeresztben :D, de ez jó lesz ha bármi történne. Csak el ne felejtsem tölteni :W
    Gitz: nem. Korábban volt erről téma. Ahhoz kifejezetten DAC-ot vennék és vezetékes fejhallgatót, még csak nem is fülest. És a DAC-ból is vezetékest. Meg a telefont is cserélni kellene Sony-ra... :)
    Tibee86: kérés volt, hogy írja meg a tapasztalatomat. Ennyiért lehet mást is érdekelne.

    [ Szerkesztve ]

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák