Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keram2009

    tag

    Tanácsot szeretnék kérni. December óta van iPhone 11 pro-m és van rajta üvegfólia a kezdetektől. A problémám az, hogy mindig magától keletkezik buborék a bal felső sarokban és az elindulva 1 hét leforgása alatt a telefon bal sarka alatt és mellette egy nagy összefüggő buborék keletkezik. Utána Én már nem tudom visszanyomni rá. Mielőtt felrakom a fóliát mindig megtisztítottam a kijelzőt, se por se más piszok nem marad alatta. Három különböző helyről rendelt és különböző árfekvésű üvegfólia esetében is ugyanez az eredmény kb 1-2 hét alatt. A telefont nem használom extrém módon max zsebben hordom és irodai környezetben van. Van erre bármi megoldás vagy technika? Vagy olyan üvegfólia ami ott tuti ott marad a helyén. Így elsőre mindig úgy tűnik Nekem mintha nem lenne egyenes a kijelző felülete és az üvegfólia ragasztója meg elengedi. A képen másfél hét után felrakott fólia van. A közepén megjelent csík szépen felkúszik/kiszélesedik majd a nagy buborékhoz és egy jó nagy undormány lesz :) . A segítséget előre is köszönöm!!! :R

Új hozzászólás Aktív témák