Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    válasz Blaise #17295 üzenetére

    Az iPhone-ok ára elég lassan megy lefelé (samsung .és egyébb telefonok 1 év után kevesebb mint fele annyiba kerülnek, míg az iPhone veszít 20-30k-t max.) és csak heccből nem telefonba fektettem volna, de mivel szükségem volt egy jó telefonra, ami teljes mértékbe kiszolgál és nem akad, nem lassul, nem fagy így ez pont jól jött nekem. Valljuk be a 4S kiváló készülék! :K Több oldalon egyöntetűen állítják, hogy idiótaság váltani, sok értelme nincs. De ezt már kiveséztem pár nappal ezelőtt egy kollégával itt, hogy ő is ugyan ebben a helyzetben van, szóval csak nem vagyok bolond, de még ez sem kizárt! :D

    Na de kérdésedre a válasz. Sajnos nincs, 2 Éves hűségem van a cégnél, 160+ 27% Áfá-ért tudtam volna kihozni. Redre meg nem tudok váltani, mivel akkor mindenkinek kéne, ilyen kedvező előfizut meg nem mondok fel.Mindenkivel akivel nap mint nap beszélek ingyenes! 2800ft-t össz-vissz, amiben net is van + valami 12 meg 17 forint a percdíj ( a 12 hálózaton belül). Igaz 8 éve vagyok ott, de semmi kedvezményt még nem kaptunk! Régebben voltak irtó olcsók a telefonok, de már semmi extra.

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák