Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djstavross

    tag

    Sziasztok!

    Mivel most váltottam 7+ra előzőleg már kérdeztem, hogy a régi lumiámról, hogy tudom átvarázsolni az adatokat. Végül az sms-ek kivételével mindent átraktam valahogy. (sosem volt még iPhone-om, így gépen iCloud drive-ba feltöltöttem a dolgokat, szinkronizáltam a telót és a kontaktokat betallóztam, illetve a doksikat hozzáadtam a Pages-hez, de már az iTunes-sal is ismerkedek)

    Na most lenne 1-2 technikai kérdésem:
    1. Hogy kikerüljem a drive-ot, hogy tudok .docx/pdf fájlokat a telefonra tenni? Hova kell tenni?
    2. Hogy tudom megnézni egyetlen fotó méretét, amit a telefonnal készítettem és ha már fotó, akkor mi az a live?
    3. Már a topicban láttam, hogy korábban többen is kérdezték, hogy pokerstars alkalmazást honnan lehetne beszerezni, ugyanis a storeban nincs?
    4. Szeretnék hosszabb lightning kábelt a telefonhoz, teljesen mindegy, hogy milyet rendelek netről?
    5. Töltésnél csak a saját adaptert ildomos használni? Olvastam, hogy lassú a gyári, bár erre magamtól is rájöttem már.
    6. Mire érdemes odafigyelni a telefonnál, van-e valami "aranyszabály"?

    Bocs az amatőr kérdésekért, de rendesen, illetve hosszútávon szeretném használni ennyi pénzért.

Új hozzászólás Aktív témák