Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mpv

    aktív tag

    Ma visszamentem a szervízbe,pont "kész volt" idézem a jegyzőkönyv szövegét"A készülék szoftveres visszaállítását követően a jelzett hibát nem tapasztaltuk. Visszaállítás tudottan jó szoftveres állapotba. A biztonsági mentés visszatétele nem javallott,mert feltehetően a teljes biztonsági mentés tartalmazza azokat a szoftveres hibákat,amelyek a tapasztasztalr jelenséget kiváltják.A készülék újként való üzembe helyezése majd iCloud-ba való bejelenkezés javasolt,így a névjegyzék,fotók stb visszaállításra kerűlnek" ahogy elhagytam a boltot újra előjött! Egy másik üzletbe végeztek egy gyári visszállítást,ismét jelentkezik.Mit kapcsoljak ki-be ha itthon megpróbálnám a gyári visszát? Androidnál ez mindig bevált,itt miért nem??? Ja vírus...azt mondták mailware lehet nem lehet vele mit csinálni,tanuljak meg vele élni!!! Számítógépen kitakarítható,iphoneon nem...Komolyan megfordult a fejembe,hogy Androidos leszek. Az lehet,hogy olyan oldalra kattintottam amire nem kellett volna,de nincs megoldás??

Új hozzászólás Aktív témák