Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JamesHun

    addikt

    válasz Ragnar95 #10975 üzenetére

    hát ha az apudnak is jobban tetszik akkor végül is tökéletes
    téma lezárva jó így igénytelenül, régi megszokott tudás nélkül a maps
    nem előre kell haladni a fejlődésbe hanem vissza 5 évet és el lehet majd adni jövőre, hogy Londonba a metrót már ismeri és New Yorkba meg már a taxik fix helyeit is felhozza a Siri ha 4G-s a kapcsolatod
    Éljen :P
    Van nek mis IGO a gépen, de ha csak gyorsba kellett valami, vagy BKV-n utaztam jobban szerettem a google kiadást mint a IGO-t, vagy ezt az új vackot
    És minek van ott a tömegközlekedéses tervező, ha még 0 alternatíva van rá. Nehezükre esett volna kivenni ezt az opciót amíg lenyugszanak a kedélyek.
    És milyen profi dolog, hogy egy bringás Appot hozz fel az alternatív proginak.
    Cyclemaps Lite :D
    Kecskemétre nagy eséllyel bringával terveztem a leutazást :D
    Egy béta felirat is ráfért volna, és egy figyelmeztetés, hogy az adatok még nem 100%-osan vehetők tökéletesnek.
    Ezt max egy kis cégtől nézhetjük el szó nélkül, nem egy olyantól akiről nincs hét, hogy ne híreznének.
    És igen safariból behozhatnám de akkor meg inkább ne adjon 1 progit se az Apple IOS re, mert végül is appstore ból kereshetek magamnak progit, ne modnja meg nekem mik a kötelező progik minden IOS készüléken

    SeriesX: JamesSHun

Új hozzászólás Aktív témák