Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    válasz erdoke #10755 üzenetére

    ha pénzügyi befektető lennél, tuti nem tolnál bele semmit. valószínűleg kevesen használták.
    és miért? mert ennél több embernek nincs szüksége rá. nem azt mondom, hogy nem volt rossz, csak számomra felesleges funkció, ezért nem is kezdtem el vele foglalkozni. valószínűleg mások is így vannak vele.
    hidd el, hogy kevés ember csinál naponta képeket.
    nekem kb 5GB képem van (nem szoktam naponta újakat készíteni), de erre elég nekem a dropbox is. könyvtárstruktúrában fel van töltve, ha akarok valamit kiválasztom az adott mappát. naponta meg nem nézegetem a képeket. minek? :F ez mind csak magunknak készültek.
    ha fotós vagy akkor megértem, de sok fotós sem ezt használja (raidbe kötött vinyókat inkább).
    a lényeg, amit akarok ezzel mondani, hogy sok embernek ez felesleges szolgáltatás, mert nem készítenek naponta 10-20 képet

    2013.11.06. Budapest - pl egy ilyen mappa elég sokat mondd. És mivel éves szinten van kb 4-5 mappám van, nem zavaró. mondom, nem fényképezgetek orrba-szájba.

    egyébként meg minek győzködtök? nektek hasznos volt, benne voltatok a kevesek táborában, persze nem örültök neki, hogy megszűnik. ennyi, nekem meg nem hasznos ennyi.

    én csak azt mondom, hogy azért szűnik meg, mert kevesen használták.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák