Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz Rica #21395 üzenetére

    Bocsi, az kimaradt, hogy 2400-re váltottam, de az adatlapon ott van. Én direkt nem az AIDA-t és/vagy egyéb bench-et hoztam fel, de igen, ott is keményen gyorsult. Ha kiteszteltél valamit, majd írd meg. Az én véleményem szerint nem feltétlen az FPS-ek lesznek jobbak, hanem a betöltési idők (HDD-ről játszók felejetsék el a javulást), illetve, amit írtam egyfajta direktség! :)

    (#21396) Mankó: ha maga az alaplap 1600-ig támogat, de te egy árban tudsz jobb ramot, vegyed meg a leggyorsabbat/legjobbat és tedd vissza 1600-ra, ha nem megy az OC, tesztelj ki kisebb időzítéseket, hátha engedi, mivel mondjuk 2133 CL9/CL10 volt, ebből lehet CL8 is a végén.
    Másik ok, hogy később még lehet jól jöhet, ha mégis cserélnél lapot, akkor menne direktben.

    u.i.: XMP Profile #1: DDR3-1866 CL9-10-11-et megy, a linkelt RAM, akkor az már jó lesz szerintem, ha adnak 1-2 ezressel többért 2133-at hasonló speccel, akkor meg azt vedd...

    (#21401) BMW001: szerintem van, de tegyük fel, hogy csak keveset hozna és ritka alkalommal nőne ténylegesen a sebesség, de, ha egy áron tud (bárki) venni, akkor miért ne venne gyorsabbat? :U

    [ Szerkesztve ]

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák