Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz pogacsa #11414 üzenetére

    Z61m-be tutira SATA való. A caddy-t át kell szerelned, de ez nem egy nagy dolog. Minden driver és segédprogram, beleértve a Thinkvantage-t leszedhető a Lenovo oldaláról, az én X41t-men is így van (jogtiszta Win 7 Home Premium 32bit).

    csiktor: a Radeon 7500 VGA-s T40-T41-T42-k a legérzékenyebb a VGA elválós hibákra. A legjobb tippem az volna, hogy egy integrált Intel GMA 900-as T43-at vegyél, az egyik felsorolt típushibában sem szenved, legfeljebb a nem IBM-firmware-s vinyók miatt fog sípolni, ami egy némileg bosszantó, de teljesen ártalmatlan hibajelenség.

    ^Clown: ha ABE-től visszakapom, egy T41p alaplapról tudok készíteni fotókat.

    *
    Ki milyen szoftvert tud ajánlani ghost-olásra? Megjött a Lenovo SSD-m, át szeretném ghost-olni az aktivált, jogtiszta Win 7-es rendszeremet a vinyóról az SSD-re. Régen az Acronis True Image-t használtam ilyenre, de a mostani próbaverzió köcsög módon nem tudja a ghost-olást. :U

    Másik kérdésem is csak érintőlegesen kapcsolódik a topikhoz: ha megjött az IPS-es T42-m Ámerikából és a vámosoktól olyan levelet kaptam, hogy vigyek be számlát, hogy meg tudják állapítani a vámilleték összegét, akkor mit lehet tenni? Számla értelemszerűen nincs, a forum.thinkpads.com-ról vásároltam a cuccot. :U

    *
    Ja, Thinkpad-talihoz akartam még annyit hozzátenni, hogy régen Shadowfaxszal elég komoly energiát belefektettünk a szervezésébe, de mivel baromira nehéz volt az akkori lelkes jelentkezőknek akár a felét valóban rávenni, hogy jelenjen meg, ezért feladtuk.

    Szóval lehet szervezni, nem csak sóhajtozni, hogy "de jó volna a tali". :P

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák