Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz qnadam #104774 üzenetére

    Több gépből raktam össze az én Frankimat, így a tartalékba is jutott rollcage, a régebbi, repedős (és repedt is) fajtából. (Sőt ha jól sejtem, a dobozomban maradtakból simán kijönne még egy funkcionális T60, bár csak az XGA kijelzővel, és a tiédből maradt repedt FPR-es palmresttel.
    De azt már tényleg nem tudnánk mire használni :D ).

    Ő egy T430s-t használt kb egy éve, és hát, az a kijelző abban a gépben felháborító. Egyszer odaadtam neki a tartalék T60-at, és azóta máson nem akar sorozatot nézni ;]
    Mivel más célja annak a gépnek amúgy sincs, hát most azt neveztem ki erre a célra.

    A kijelző, annak ellenére, hogy tényleg megsárgult, a mai napig nagyon szép, picit állítottam a színein, és többnyire amúgy is éjjel van használva, így a fényerővesztés sem gáz.
    Még jól is áll neki, meleg, kellemes színei és fénye van, sosem kell night mode-ba tenni, mert alapból annyit tud :DDD
    Egyébként amíg nem volt meg a sajátomba az 1600x1200-as, addig én is használtam, és én is együtt tudtam vele élni, csak nekem a fénye már kevés volt, ha vittem valahová.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák