Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Megy vissza a jövőbe, innentől sineken közlekedem:

    Megkapta ma az új téli gumikat végre.

    Viszont van egy kérdésem, hátha van valakinek ötlete.
    Sokat kell indítózni az autót most hogy lehűlt az idő. Már ezelőtt is észrevettem, ha ~12 fok alá ment a hőmérséklet és egész nap nem sütött rá a nap, akkor nehezen indult.
    Alapjáratot jól feltolja, 1800 körülre, néha 2000 ig is ami már érdekesebb, aztán szépen engedi vissza ahogy elindul a hőfok mutató felfele, szóval a fitv szelep úgy néz ki működik bár kicsit már szorulhat.
    AC pumpa valszeg jó, mert ha többször elfordítom a kulcsot mielőtt indítóznék, akkor is ugyan úgy indul.
    Próbáltam még a tanksapkát levenni indítás előtt, mert mindig van egy kis vákum a tankban, de ugyan úgy indul akkor is.
    Ha keveset áll (pár óra míg teljesen lehűl a motor), ha sokat (1 hét), akkor is ugyan úgy szar hidegben, melegben meg tökéletes. Tehát a visszafolyás gátló szelepre sem lehet gyanakodni.
    Alapjárat stabil, gyári érték, még lefullasztani is nehéz, 2 hete egyszer parkolóban bénáztam kerestem egy címet, és rosszul indultam, mutató szerint kb 100-200 rpm ig lement az alapjárat, még az olajnyomás lámpa is kigyulladt egy pillanatra, de a kocsi nem fulladt le ahogy gyorsan benyomtam a kuplungot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák