Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz dptrsk #16414 üzenetére

    Nem a beazonosítással van problémám, hanem, hogy kétszer kell.

    A visszahívást pedig szerintem azért szükséges, hisz a telefonszám, amit megadtál a banknak ott van a szerződésben, így ha azon keres, akkor kizárja azt, hogy csaló hívta fel a nevedben a bankot,

    Ennyi erővel minden bank megtehetné, hogy azonosítás után újrahív, majd ismét beazonosít. Más bankok miért nem csinálják? Mondjuk nekem eddig csak a CIB-bel, meg az OTP-vel volt tapasztalatom, egyik helyen se volt dupla kérdezősködés.

    A videóbankra meg nincs mindenkinek lehetősége. A telefon még mindig szélesebb tömegeknek érhető el.

    Másik eszközzel javasolnám, hogy próbáld, de akkor kiléptet a másikból az app.

    Tudtommal másik eszközt újra kell regisztrálni. Feltehetően ehhez nincs kedve.

    A másik telóm rootolt...

    A CIB csak figyelmeztet, de továbbenged. A Gránittal ellentétben.

    akkor jelenik meg az Online felületen -- Megbízások alatt a Tw. funkció.

    Erről meg annyit, hogy először megjelent, láttam. Akkor történt ez, mikor ide írtam, hogy vajon miért akarja tudni a CIB a tw-s adataimat.
    De már nekem sincs ott. Valószínűleg azért, mert online csomagban tök mindegy.

    Arról van valakinek pontos(hoz közeli) információja, hogy mely bank ATM-jei támogatják a contactless módon történő készpénzfelvételt? És hogy működik ez? Mert ugye, ha nem teszed be a kártyát, de valami miatt úgy mond "be kéne vonni", lásd a példát itt fentebb, akkor mi történik? Kinyúl egy robotkar és elkobozza a kártyát? :DD

    a CIB honnan tudja azt, hogy kinek van Tw. fiókja.

    Szerintem nem tudja. Arról lehet szó, hogy először belerakták a funkciót, aztán kivették.

    a Tw. fiókban kell-e előzetesen valami CIB-es regisztrációt elvégezni...

    Nem. Max. annyit tudhat a TW, hogy ha esetleg CIB-es kártyával töltötted, akkor mi a kártya száma vagy ha ki akarsz utalni és pont CIB-es számlára, akkor megadhatod. De ezek mind opcionálisan megadható dolgok, egyik sem kötelező.

Új hozzászólás Aktív témák