Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Eugene Roe #98677 üzenetére

    Én meg USB-ről hajtanám elsőre, aztán meglátjuk.

    (#98676) python1 Ez az "árában ok" nem feltétlen igaz, de legalábbis kételyeket ébreszt bennem. Mihez képest nem mutat túl az árán? Milyen szintet képvisel egy dedikált hálózai lejátszóval szembeállítva? Hol az az ár, amikor a pc vagy hálózati lejátszó egyértelműen "lenyomja" a málnát? Egy N2i például jobb nála? Egy Pioneer N50A jobb nála? Kik milyen "körítéssel" etették eddig a málnát, hiszen "jellemzően" "kispénzű" hifisták, vagy kísérletező szellemű userek vették eddig olcsón, szinte bagóért. De mi van akkor, ha rendesen ki van szolgálva erősítővel, külső daccal, kábeklekkel és hangsugárzóval? Ezt meg tudja valaki mondani nekem? Eddig semmilyen konkrétum nem hangzott el, csak ködös megjegyzések, de hogy valóban hol a helye az RPI-nek az evolúciós skálán, az lenne a lényeg, nem az, hogy árához képest mi mit tud, mert az a legrosszabb vélemény egy eszközről szerintem. Mikor valami szar, de nem teljesen az, akkor mondjuk,hogy árában ott van, de ez nekem édeskevés... bocs. :R Ha tudsz te, vagy bárki, konkrét összehasonlítást RPI3 vagy RPI4 vs "egyéb eszközök" tekintetében, az lenne a kívánatos számomra. Ha az lenne a "szumma", hogy valóban csak árában jó, akkor bele sem kezdek, hanem spórolok ezerrel valami "komolyabbra", de az az érzésem, hogy sokkal több lehet a málnában, mint az, hogy áráért ok. Miért érzem így? Mert rengeteget olvasok, kutatok ezzel kapcsolatban, de eddig inkább azt derítettem ki, hogy "audiofil" minőségre simán képes az RPI. Mivel hájendre amúgy sem fussa', (meg az erősítőm sem hájend) így az audiofil is megtenné nekem.. de gondolom, ez neked már kevés. Innen kéne elindulni... :)

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák