Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bertók

    tag

    Sziasztok, az alap felállásom az, hogy a nappalimban (20-25 m^2) szeretnék Spotify-ról zenéthallgatni.
    Ehhez rendelkezem egy ilyen TV-vel [link] és egy Huawei P20 Pro telefonnal.
    Nem tudom, hogy melyik lenne nekem megfelelőbb mit forrás, ez az első kérdéses rész, hiszen a TV rendelkezik digitális kimenettel ha jól tudom, viszont nem tudom mennyire minőségi magáról a smart funkcióról Spotify-t hallgatni.
    Továbbmenve szeretnék egy sztereó erősítőt és 2 frontot a fent említett cuccokhoz.

    A pénzösszeg 50.000 Ft körül lenne, szóval nagyon szeretem a jó ár-érték arányú dolgokat.

    Zenék amiket hallgatok: High-tech minimal, techno, trance, rap, hip-hop és ritkán klasszikus zene. Sokmindent szeretek de a felsorolás elején szerepelnek azok amiket legsűrűbben hallgatok.

    Hangzásként (ennyi pénzért amennyire elvárható) részletes képet szerenék kapni, egyik részlegét sem túltolva az adott zenének.

    Elrendezés úgy néz ki, hogy a TV álvánnyal szemben van egy kanapé, így a TV mellé kerülnének a frontok. Ez nagyjából 3-4 méteres távot jelent (belmagasság 2.5m).

    Természetesen csak használt cucc jöhet szóba ekkora kerettel (gondolom).

    Köszönöm a válaszokat előre is, ha valamit pontosítanom kell, vagy kihagytam valami fontos dolgot kérlek szóljatok. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák