Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz ozzy711 #108366 üzenetére

    Ezt vívjátok meg ketten, én most egy másik kérdéssel jövök - de ide kapcsolódik:
    ha ez egy szubjektív hobbi, mi alapján ajánlunk jó szívvel bárkinek is bármit ?

    Mondanád, hogy tapasztalat alapján. Csakhogy mivel a tapasztalat nem objektív, hanem szubjektív, ebben a szubjektív hobbiban, aki ide bejön, hogy mit válasszon, mire hallgasson ?

    Melyik szubjektívre ?

    Azt mondja: "Sziasztok, kéne nekem 3 és 6 között valami", majd érkeznek válaszok, ilyen, olyan, amolyan számokkal. Ki fogja egy szubjektív világban, ahol nem tudjuk, hol a középpont, a nulla, eldönteni azt, hogy melyik szubjektív vélemény hova esik tőle (balra vagy jobbra) és mennyire ? (Mondjuk az egész számok halmazában maradva).

    Szubjektív világban, viszonyítási pont nélkül szerintem senki.

    Mégis, annyi és annyi okoskodás lemegy arról, mikor megindul a hitvita, kialakulnak a kedvelt márkák, amit illik ajánlani, és a kevésbé kedveltek, amit nem illik, nem beszélve az ezen sorokat olvasó sok-sok látens hifistáról, akik még egy szót sem írtak ide, pedig tapasztalatuk nekik is van, szóval .....

    Éééérdekes ez.

    Folytassátok csak :U

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák