Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atkaHC

    csendes tag

    Hello!

    Az utóbi időben elég furcsa dolgokat kezdett csinálni a gépem, de mivel nem vagyok benne biztos, hogy mi lehet pontosan a probléma ezért szeretnék egy kis segítséget kérni.
    Az a lényeg, hogy szerintem agy a HDD vagy az alaplap lehet a hibás.
    Szóval a lényeg az, hogy többször előfordult olyan, hogy a gép nagyon belassult, pl. volt hogy játék közben csak a hang akadozott, aztán volt, hogy neteztem és mindig ha be akartam töltetni egy oldalt, az ablak kifagyott pár másodpercre, azt írta hogy "Nem válaszol" de utána betöltöttek az oldalak.
    Párszor kék halálom is volt, itt egy kép a legutóbbiról:

    De volt olyan, hogy simán csak lefagyott a gép, aztán mikor újraindítottam, akkor volt hogy azt írta, hogy nincs Boot eszköz csatlakoztatva, stb... olyankor kikapcsoltam, kihúztam a HDD-t majd visszadugtam és jó lett.

    De tegnap pl. olyat is csinált kék halál után, hogy mikor a sajátgépbe beléptem, egyszerűen nem tudta betölteni a meghajtókat, mappákat. De ha a címsorba beírtam, akkor gond nélkül be tudtam lépni bárhová.
    Meg az is érdekes volt, hogy ma is lefagyott és utána megnéztem, hogyha átdugom a vinyót mások sata protra akkor mi lesz, de úgy meg egyszerűen még a Windows töltő képernyőig se jutott el....

    konfigom:
    ASRock N68C-S UCC
    GeForce 8600 GTS
    AMD Athlon 7750
    1GB+2GB Kingmax 667 DDR2
    Hitachi Deskstar 7K1000 160GB SATA 2
    WIN 7 Ultimate 32bit SP1

Új hozzászólás Aktív témák