Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PPeter

    addikt

    válasz priti #7379 üzenetére

    Nézd, egy biztos: a mindig éppen halódó merevlemezről pánikszerűen továbbmenteni nem több, mint tűzoltás. Én erre válaszoltam az illetőnek. Aki ugyebár azt írta be, hogy ez az ő "módszere". Ez nem módszer, mint írtam, hanem hazárdjáték. Teljesen tisztában vagyok vele, hogy mi a félprofesszionális, ipari és a házi adatmenedzsment közötti különbség, mivel volt alkalmam installálni és karbantartani is mindenféle rendszert (kisebb cégeknek szerintem én telepítettem Magyarországon először DVD-RAM alapú archiváló rendszert, és ez erősen az ezredforuló környékén volt még). Egyáltalán nem állítottam be a home RAID megoldásokat egyetlen és üdvös megoldásként sem, én is a fizikailag szeparált mentésben hiszek, csak próübáltam felhívni a figyelmét rá, hogy az ő módszere nem több, mint pánikszerű adatmentés akkor, amikor már halódik a HDD.

    PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Új hozzászólás Aktív témák