Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Sleed #44682 üzenetére

    Az leszedi az eszközillesztőt, majd újracsatlakoztatás után újratelepíti azt. De célszerű közé iktatni egy gép restartot is, amit fentebb említettem. Illetve nem kell csodát várni, ha ez nem használ, akkor ott valami más van összekutyulva. Márpedig a néha megjelenő másik HDD is erre utal. Ha notebook, akkor gondolom az pedig az ODD helyén lehet HDD caddy-ben. Nem tudom az milyen fajta, mennyire ok, de fentebb is pont egy ilyen caddy-ben használt merevlemeznél fordultak elő problémák.

    Ha a gép indítása előtt rá van csatlakoztatva az USB HDD, akkor az szokott bootolási problémákat okozni egyes gépeknél. Az én laptopomnál mondjuk nem, illetve én eleve nem is használom úgy, mindig menet közben csatlakoztatom / választom le őket. Ha nálad igen, akkor érdemes lehet a BIOS/UEFI beállításait átnézni, pl. a boot sorrendet stb. De, hogy most melyik laptopnál mi egyebet kell még szükség esetén átállítani, azt már ne kérdezd.

    A modellszám alapján akkor még a régi modell, mert az új már máshogyan néz ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák