Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz gabro0 #33498 üzenetére

    Szerény véleményem szerint bár nem vagyok nagyon profi de ilyenbe mr futottam és úgy gondolom jobb az óvatosság és ha jót akarsz az adataidnak már ami még menthető hallgatsz a szentinelre és mentessz.

    "Javasolt az adatok azonnali mentése az adatvesztés elkerülése érdekében."
    "Azonnali merevlemez csere szükséges."

    Bár mentés után még egy HDD regenerártor 2011 -et futtattnék rajta regenráló módban de ha szarok fejek ezek csak rontanak a dolgon. chakdisk kb szart nem ért ilyen állpotnál. inkább ront mint használ menteni kellett volna első körben utána bűvészkedni a regenerátorral hátha javul de stabil már úgysem lesz max ideig óráig roszabb esteben napok jobb esetben pár hónap.

    Nekem 2 napi meló után sikerült egy 286Bad blockos 1TBs samsung winyót 56% ról újra 100% ra hozni regenerátorral és lementeni mindent de utána nem mertem hasznáni mert aminél ennyi badblock van annak előbb utóbb adatvesztés lesz a vége.

    kábelcserét mindenképp ejtsd meg.

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák