Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bersekh

    tag

    Hello Mindenkinek!

    Van egy problémám remélem tud valaki segíteni. A laptopom vinyójával van gond. Kikapcsoltam a laptopot majd a következő indításnál nem töltötte be a win7-et. Gondoltam win hiba. Újra akartam telepíteni de amikor bejött a telepítője rányomtam telepítésre,ki irta hogy telepítés indul de még 1 óra után se indult el ugyanazt írta. Kivettem a vinyót a laptopból beraktam az asztaliba a másik vinyo mellé. Az asztali gépen levő windows is kb.20perc volt mire bejött. Ha a másik particióira kattintottam megfagyott az egész. próbáltam a get data back-kel visszaállítani a tartalmat de nem sikerül csak az egyik particiót. Ezután a partition magic-kel akartam formázni. mielőtt bejött volna valamilyen sector hibákat írt. Kérdezte hogy fixálni akarom e a sectorokat rányomtam hogy igen ezután bejött a progi.formatáláshoz ujrainditást kért. elindította a formatálást és ezt a hibát irta ki:
    "Error4 while executing Bacth" ezután kilépet a formatálásból és újraindul a gép.Persze a vinyót nem formázta.

    Mi a gond vele? Javítható-e még vagy kuka? Ha valaki tud segíteni azt megköszönném.

    bersekh felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Új hozzászólás Aktív témák